Úvod / Home

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice belgických a bruselských grifonků a brabantíků "... de la Tormenta del mar" (v překladu "z mořské bouře") byla zaregistrovaná 2. listopadu 2009. Věnujeme se chovu belgických a bruselských grifonků a brabantíků.

The kennel "... de la Tormenta del mar " was established in 2009 in order to breed healthy puppies typical in the standard of petit Brussels Griffon, Griffon Belge and Petit Brabancon in the future.

Our dogs aren´t only our good fellows, but they are full-value members of our family. The same philosophy is held in a case of having puppies. All of them get all care and love, we can give. The socialization and perfect health care is a sure thing. Puppies are given only to owners, who could guarantee the top living standard.


Poprvé jsem se s tímto plemenem setkala ve filmu s Jackem  Nicholsonem „lepší už to nebude“ kde mne tento malý, inteligentní, až komický   pejsek naprosto uchvátil.

 Psy jsem chovala už od dětství, ale spíše pracovní plemena, mohutnějšího exteriéru.  Když jsem se v roce 2008 rozhodovala, jaké nové plemeno si do svého života pustím, vzpomněla jsem si na toho rozcuchánka a začala hledat informace. V té době do naší rodiny přišla Darinka, můj první grifonek. Darinka mi obrátila život naruby a díky ní, jsem tomuto plemeni naprosto propadla a rozhodla se jej chovat, propagovat a dále s ním pracovat.

Necelý rok po příchodu mé první holky k nám přiletěl z Lotyšska chlapec, také Belgický grifonek , Denzel. No a to už bylo jasné, že se naše psí rodinka bude geometrickou řadou rozrůstat. Následovala Channel, Bruselský grifonek,  z českého chovu... Chov psů je velmi náročný koníček, u společenského plemene obzvlášť, proto se snažím věnovat našim psům veškerý svůj čas a štěňátkům jsem k dispozici 24 hodin denně. Socializace v mladém věku je naprosto důležitá pro budoucí život v nové rodině. Majitele si pečlivě vybíráme a jsme velmi rádi, že se k nám vrací a dále nás doporučují, to je to největší ohodnocení naší práce.  


Doporučujeme: www.automobilovedily24.CZ